Archiwum z: ‘Norwegia’ Category

0043

marzec 17th, 2010

Dodaj komentarz

Hani, Kebab, Pita, Kuchnia, Kitchen

Ostatnio robię strasznie dużo zdjęć. Robienie zdjęć niestety wiąże się z siedzeniem przed komputerem. Ciekawe jest to, że naświetlenie trwa dajmy na to 1/125 sekundy a nad zdjęciem czasem trzeba spędzić parę godzin. Mniejsza o to. Wiem, że parę osób czeka na zdjęcia z Norwegii. Przebrałem trochę z tych wycieczkowych i możecie je ściągnąć w małej rozdzielczości z tego linku. Zdjęcia są w małej rozdzielczości, mimo to sam slide show trochę waży. No i wiadomo, że przydałoby się po parę słów do każdego zdjęcia, żeby wiedzieć co autor miał na myśli, ale myślę, że kto będzie chciał, to mnie znajdzie;)

Poza tym ostatnio prześladuje mnie jedna piosenka. Gdyby nie to, że ma fajny teledysk pewnie nie byłoby kłopotu, ale sposób w jaki go nakręcono i jego fabuła strasznie przyciąga moją uwagę, więc nie moge robić zbyt skomplikowanych rzeczy, bo skupiam się na oglądaniu;)
[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=Z8Y1MalRrDc]

ps. Obrona dyplomów już w czerwcu, a ja jak do tej pory mam jedno zdjęcie.

0040

luty 23rd, 2010

Dodaj komentarz

Dzis wzialem sie fest za moj projekt, wiec przepraszam wszystkich ktorzy spodziewali sie jakichs widoczkow, ale musze umiescic zdjecie zastepcze. Mam nadzieje, ze jutro bede mogl wstawic cos do nacieszenia oczu;)
drzwi, doors, ut

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=AlL961R-kcA]

0039

luty 22nd, 2010

1 komentarz

Zdjecia edytowane na szybko.

Kategorie: Norwegia,Wyjazdy

0037

luty 20th, 2010

3 komentarzy

wschod, sunrise

0036

luty 19th, 2010

Dodaj komentarz

Przyjechalem do Norwegii z nadzieja zrobienia projejktu o ludziach zyjacych tutaj. Jako, ze nie moglem nikogo znalezc, stwierdzilem, ze pojde tam gdzie zawsze ktos jest- do pubu. Zaznaczmy, ze to jedyny pub w okolicy. Czwartek wieczor, oto jaki widok zastalem.
pub

Jednak wlasciciel pubu, okazal byc sie strasznie rownym gosciem a zarazem jak prawdziwy karczmarz zrodlem cennych informacji.

Kategorie: Norwegia,Wyjazdy

Top

Wykonanie:
email: telefon: (+48)510 616 331