Archiwum z: czerwca, 2011

0080

czerwca 30th, 2011

Dodaj komentarz

Dziś… a może w sumie wczoraj? Bo za pisanie tego posta wziąłem się na przełomie dni. W każdym razie ostatnia wyprawa z Maćkiem utwierdziła mnie tylko w przekonaniu, że jak coś ma się zepsuć, zepsuje się w najmniej korzystnym momencie.
Mciek, Maciej, Jędrzejewski, Samochód, Car, Silnik, Engine,

Mciek, Maciej, Jędrzejewski, Samochód, Car, Silnik, Engine,

Mciek, Maciej, Jędrzejewski, Samochód, Car, Silnik, Engine,

 

0079

czerwca 27th, 2011

Dodaj komentarz

fotografia, photograph, studio, retro, reprodukcja, reproduction, ślub, wedding

Tego jeszcze tu nie było. Zdjęcie zdjęcia. Przepraszam… Fotografia, fotografii;) Samo zdjęcie technicznie jest bardzo wartościowe, a dla mnie jest dodatkowo cenne ze względu na wspomnienia.

Jak już jesteśmy przy starych zdjęciach, to dobry moment by powiedzieć, że w końcu zacznę odkopywać snapszoty napstrykane przez ostatnich kilka miesięcy, a uwierzcie, że foldery pękają już w szwach. Znajduje się tam też kilka nowych zacnych psów;)

0078

czerwca 11th, 2011

Dodaj komentarz

Chciałem zaznaczyć, że nie jestem za żadną z opcji politycznych i nie jestem fotoreporterem, po prostu wyszedłem zobaczyć kto tak się wydziera na osiedlu.

10 urodziny PO; platforma obywatelska; anarchiści; świnia; flaga; ERGO Arena; Gdańsk; Żabianka; Czerwiec; 2011;  swine; flag; anachry

10 urodziny PO; platforma obywatelska; kamerzysta; kartka; obietnica; partia; irlandia; białoruś; ERGO Arena; Gdańsk; Żabianka; Czerwiec; 2011;  Irland; Belarus

10 urodziny PO; platforma obywatelska; toi toi; praca; ERGO Arena; Gdańsk; Żabianka; Czerwiec; 2011;  toilets

Top

Wykonanie:
email: telefon: (+48)510 616 331